O Milenial Café

Cieľom Milenial Café je ponúkať tú najkvalitnejšiu a najčerstvejšiu kávu z celého sveta za dostupné ceny.

 

Môžete si vybrať z piatich druhov praženej kávy 100% Arabica z tých najznámejších plantáží Južnej Ameriky (Brazília, Honduras, Peru a Kolumbia) a Indie.

 

Brazílianajznámejšia a najrozšírenejšia brazílska káva so sladkou a hladkou chuťou, orieškovými a maslovými tónmi a minimálnou kyslosťou.

Peru Organicáto miernehorká káva pre labužníkov je pestovaná v tieni a vďaka tomu získava komplexnú chuť s ovocnými tónmi marhúľ a černíc.

Honduras Organic lahodná káva z oblasti Marcali s chuťou tropického ovocia s nádychom karamelu. V pozadí sa objavujú tóny broskýň a čierneho čaju.

Kolumbianajlepšia kolumbijská káva z oblasti Medellin s plným telom a chuťou červeného jablka s melasou.

Indiaručne zberaná, najkvalitnejšia indická káva Baba Budangiri Arabica s kvetinovou arómou. Sladkú chuť s hlbokými tónmi krajiny doplňuje nádych opekaných orechov a horkej čokolády.

 

Našu kávu pražíme v partnerskej juhočeskej pražiarni s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami. Každá odroda je pražená tak, aby čo najviac vynikla jej charakteristická chuť a vôňa. Kávu balíme do trojvrstvových sáčkov s uzatvárateľným zipsom v praktických baleniach 200g a 1000g. Všetky obaly sú zabezpečenéventilmi, ktoré zachovávajú kvalitu a čerstvosť kávy po dlhú dobu.

 

Čerstvo upraženú kávu ihneď expedujeme k Vám!

 

V prípade záujmu o stály alebo väčší odber nás kontaktujte, radi Vám spracujeme individuálnu ponuku.

 

Prajeme Vám príjemné chvíle pri šálke kávy Milenial Café.Späť do obchodu